KARTY MOCY
I NADZIEI

Dodawaj sobie siły,
energii i nadziei każdego dnia!

KARTY MOCY I NADZIEI

zawierają pozytywne stwierdzenia, które mają nas wzmacniać.

Każdego dnia dodawać nam siły, energii i nadziei, abyśmy mogli realizować nasze plany i marzenia.

Są skutecznym sposobem, który pozwala nam uwolnić się od nawyku tworzenia negatywnych myśli oraz napełniają nas w trudnych chwilach niegasnącą nadzieją.

Ułatwiają nam radzenie sobie z krytyką, porażką czy trudną przeszłością.

mockup produktu karty

KARTY MOCY I NADZIEI

Karty mocy i nadziei składają się z 56 kart zawierających wzmacniające myśli.

Karty mocy i nadziei to zestaw myśli, które zmieniają życie.

Karty mocy i nadziei zawierają praktyczną instrukcję korzystania z kart.

Zaproś karty do swojego życia

KARTY MOCY I NADZIEI

95 PLN

129 PLN

MEGA PAKIET KART

240 PLN

387 PLN

Każdy z zestawów kart afirmacyjnych, zarówno zestaw na szczęśliwe życie, jak i zestaw pewności siebie, składa się z 54 kart zawierających afirmacje oraz instrukcji jak korzystać z kart. Każdy zestaw zapakowany jest w śliczny lniany woreczek.

Jak korzystać z KART MOCY I NADZIEI?

Po pierwsze z talii kart możesz wybierać te myśli, które w danym dniu są Ci najbardziej potrzebne. Przeczytanie myśli umieszczonej na karcie na głos wzmacnia pozytywne oddziaływanie jej na nasz umysł.

Możesz również posłużyć się kartami mocy i nadziei, żeby uzyskać odpowiedź na nurtujące Cię pytanie lub otrzymać poradę, w jaki sposób rozwiązać problem. W tym celu skoncentruj umysł na prośbie o wskazówkę, nad czym w tym dniu powinnaś popracować, na co zwrócić uwagę. Następnie, po przetasowaniu talii kart, wyciągnij jedną z nich. Gdy już wybrałaś kartę przeczytaj umieszczoną na niej myśl i poczuj jej wzmacniające przesłanie, to jak napełnia Cię ono mocą i nadzieją.

Możesz umieścić kartę mocy i nadziei w widocznym miejscu w domu, w pracy, aby spoglądając na nią często w ciągu dnia wzmacniać wspierające Cię przekonanie. Kartę możesz też sfotografować telefonem, żeby móc odczytywać ją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Możesz również ustawić kartę jako tapetę w telefonie.

Niech KARTY MOCY I NADZIEI dodają Ci siły i energii każdego dnia!

Pozdrawiam Cię z całego serca
Ania Słowińska

ODBIERZ PREZENT

okładka ebooka Ani

POBIERZ EBOOKA

"MYŚLI, KTÓRE DODADZĄ CI SIŁY I MOCY W TRUDNYCH CHWILACH”

.

Nazywam się Anna Słowińska

JESTEM TRENEREM bUDOWANIA PEWNOŚCI SIEBIE

Pomagam kobietom nabrać pewności siebie, siły i mocy. Wiem jak przestać przejmować się krytyką, zacząć działać pomimo strachu, lęku i braku siły.

O życiowych trudnościach wiem wiele. Trudne dzieciństwo, problemy w małżeństwie, dziecko chore na autyzm i padaczkę. Znam jednak sposoby na to, żeby odzyskać wewnętrzną siłę i cieszyć się życiem pomimo tego, że nie zawsze jest kolorowo.

Zapraszam Cię do wspólnej podróży, w której odzyskasz wiarę w siebie i we własne siły.