KURS ONLINE
"Uzdrowienie zranionego serca"

Wiem, że cierpisz. Wiem, że uważasz, że Twoje życie się skończyło. Wiem jak boli serce, które rozpadło się na wiele kawałków. Możesz jednak znowu czuć się szczęśliwa, poskładać siebie i swoje życie od nowa. Skąd to wiem? Bo sama to zrobiłam. A skoro ja mogłam, Ty również możesz! Chcesz się dowiedzieć jak? 

BIORĘ UDZIAŁ W KURSIE*

*Kurs będzie trwał przez 6 tygodni od 19.10.2021r. do 25.11.2021r.

Cena regularna 699 zł 

NA KURS SKŁADA SIĘ:

Kurs jest dla osób, które:

Kurs składa się z następujących lekcji:

Podczas kursu:

Zapraszam Cię do udziału w kursie!

Zapraszam Cię w podróż, dzięki której wzmocnisz i pokochasz siebie, zaczniesz budować wspierające relacje oparte na wzajemnym szacunku i miłości. 

Kurs będzie trwał przez 6 tygodni od 19.10.2021r. do 25.11.2021r.

BIORĘ UDZIAŁ W KURSIE*

Cena regularna 699 zł

DOSTĘP DO KURSU MASZ NA ZAWSZE!

Nazywam się Anna Słowińska

JESTEM TRENEREM bUDOWANIA PEWNOŚCI SIEBIE

Pomagam kobietom w pokochaniu siebie, w uwierzeniu we własne możliwości, w podniesieniu niskiego poczucia własnej wartości oraz budowaniu wspierających relacji. Wiem jak przestać przejmować się opinią innych ludzi, zacząć działać pomimo strachu, jak wyjść z toksycznej relacji, przestać kopać siebie.

O życiowych trudnościach wiem wiele. Trudne dzieciństwo, toksyczne relacje, problemy w małżeństwie, dziecko cierpiące na autyzm i padaczkę. Znam jednak sposoby na to, żeby odzyskać wewnętrzną siłę i cieszyć się życiem pomimo tego, że nie zawsze jest kolorowo.

Zapraszam Cię do wspólnej podróży, w której pokochasz siebie, odzyskasz wiarę w siebie i we własne siły, zbudujesz relacje oparte na szacunku.