Kurs online na żywo
UWOLNIJ MOC!

Kurs dla osób, które chcą mieć wyniki, a nie czołgać się przez życie.

Kurs będzie trwał 6 tygodni od 10.05.2021r. do  17.06.2021r.

Biorę udział w kursie:

Kurs nie dla wszystkich!

Czym różni się ten kurs od innych?

Na kurs składa się:

Kurs składa się z następujących lekcji:

Albo masz wyniki albo wymówki - Twój wybór !

Kup kurs w promocyjnej cenie:

Kurs online na żywo
UWOLNIJ MOC!

Kurs dla osób, które chcą mieć wyniki, a nie czołgać się przez życie.

Kurs będzie trwał 6 tygodni od 10.05.2021r. do  17.06.2021r.

REKOMENDACJE:

Kochani, …nigdy nie zapomnę tego kursu, który dodał mi skrzydeł do życia. Pomógł mi stanąć na nogi, uwierzyć w siebie aby zacząć biec w przygodzie jakie nazywa się życie-moje życie. Życie bywa ciężkie ale nie musi być ciężkie to wszystko zależy od nas jak do niego podejdziemy, a więc wstań i biegnij. Podnieś głowę, oddychaj i kochaj. Polecam ten kurs z całego serca- wspaniała osoba Ani, która wierzy w Ciebie zawsze i w Twoje możliwości. Nie poddawaj się walcz o siebie-zapisz się.

A co do kursu to była wspaniała droga życiowa usłana nie tylko pięknymi kwiatami ale i też po drodze pojawiły się róże z kolcami i też droga wyboista , no i czasami było bardzo ciężko, ale dzięki Twojemu wsparciu i grupy jakoś ten czas w miłym gronie zleciał szybciutko. To jeszcze nie koniec krętej i wyboistej drogi, wszystko przede mną jeszcze ale teraz, dzięki udzielanym nam rożnym narzędziom  jestem uzbrojony w potężną wiedzę w połączeniu z tymi różnymi narzędziami coachingowymi myślę i wierzę, że najtrudniejszy okres mojego życia mam za sobą.

Aniu, jesteś niezwykłą osobą i wspaniałym trenerem. Pragnę podziękować Ci, za wsparcie i pomoc, którą otrzymałam. 

Nazywam się Anna Słowińska

TRENER BUDOWANIA PEWNOŚCI SIEBIE I SKUTECZNOŚCI

Pomagam kobietom w pokochaniu siebie, w uwierzeniu we własne możliwości, w podniesieniu niskiego poczucia własnej wartości oraz budowaniu wspierających relacji. Wiem jak przestać przejmować się opinią innych ludzi, zacząć działać pomimo strachu, jak wyjść z toksycznej relacji, przestać kopać siebie.

O życiowych trudnościach wiem wiele. Trudne dzieciństwo, toksyczne relacje, problemy w małżeństwie, dziecko cierpiące na autyzm i padaczkę. Znam jednak sposoby na to, żeby odzyskać wewnętrzną siłę i cieszyć się życiem pomimo tego, że nie zawsze jest kolorowo.

Zapraszam Cię do wspólnej podróży, w której pokochasz siebie, odzyskasz wiarę w siebie i we własne siły, zbudujesz relacje oparte na szacunku.